HAKKIMIZDA
<Lezzetin Asırlık Öyküsü>
 • Dedesinden babasına oradan da kendine geçen bu mesleğe Ahmet Usta daha da geliştirerek seyyar araba oradan da seri imalata taşımış ve yapmış olduğu bu köfteyi herkese tanıtmıştır.

  Seyyar arabadan seri imalata geçebilmek sabır ve istikamet ister. Bunu çok güzel şekilde başaran Ahmet Usta şuan yapmış olduğu bu seri imalatla herkesin bu köfteyi tatmasını amaçlamıştır. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen ve her zaman kendisini yenileyen bir disiplin içersindedir. Kalite ne kadar önemliyse bu daim kullukta o kadar önemlidir.
 • Unutulmamalıdır ki büyümek kolay ama bunu sürekli tutmak disiplin ister...

  Etin içersinde sadece tuz olması herkesi şaşırtmıştır. Ama Ahmet Usta yapmış olduğu bu köfte ile herkese malzemesiz etin kendi lezzetini tattırmaktan ve gerçekten köfte yedirmektedir. Çalışırken hiçbir şekilde taviz vermemiştir. Kendi işinde hasta olsa bile işinin başından ayrılmamıştır. Disiplinden asla taviz vermemiştir. Sürekli istikamet üzerinde olmuştur. Bu da başarı getirmiştir. Helal kazanç meşakkat ister, meşakkat sabır ister, sabır istikamet ister. İstikamet ve güzel bir niyet ister. Niyet yapmış olduğun işin helal olması için çabalamaktır.
 • Seyyar arabada oradan dükkanında ve şuan seri imalatta her zaman aynı lezzeti tattırabilmek dedesinin ve babasının izinde gitmek işine vermiş olduğu sadakati ve istikametin apaçık göstergesidir.

  Kendisinden sonraki nesil olarak oğulları gelmektedir. Seri imalatın başında olan oğulları babalarının yerini aratmamak için çalışmaktadır.

  Bu bir mirastır ve bu mirası kendilerinden sonraki nesillere taşıyarak bunun herkes tarafından tadılarak insanlara bir hizmet edebilmek için çabalıyorlar. Bu çabasından en son teknolojik imalathaneleriyle göstermektedirler. Tüm hijyen kurallarına uyarak çok titiz bir şekilde insanlara ulaşan köftenin kusursuz olmasını istemektedirler.
 • Mesleği sadece kazanç olarak bakmamak insanlara bir hizmet olarak görmüşlerdir. Her insanın güvenle ve gönül rahatlığıyla tadabilmesini sağlamışlardır.

  Mesleğe aşık olmanın meyvesi bu köftedir. Mesleğine aşık olan herkesin hangi dalda olursa olsun başarı kazanacağını dile getiren Ahmet Usta; “Önemli olan yapmış olduğunuz mesleğin Allah tarafından bizlere birer nimet olduğunu bilmek ve bu nimet karşılığında şükredip çok çalışmaktır” demiştir.

  Şimdi ulusal bir marka olma yolunda bayilik ve franchisingle adım atan Köfteci Ahmet Usta,

  Sizlere lezzetli günler diler.
www.kofteciahmetusta.com